משרד חקירות

כשמחליטים לפנות למשרד חקירות מצפים למצוא גוף אחראי ורציני בעל רישיון הפועל בשמירה על דיסקרטיות וערכים כגון: כנות, יושר ורגישות וכזהו משרדנו,

רוב רובם של משרדי החקירות מתנהלים בצורה זו אבל שמבדיל אותנו מהשאר זו יכולת שיתוף הפעולה האבסולטי עם הלקוח הכולל בין היתר, שקיפות מלאה, ליווי ועדכון שתף לאורך כל דרך, מיצוי חקירה עד תום והגשת דוחות מסודרים בסיום החקירה,

מאפייני משרד חקירות

משרדי חקירות גדולים או קטנים, פועלים בתחומים רבים ומגוונים, החל מעסקים וחברות ועד לבגידות וענייני זוגיות. כל משרד חקירות פועל בתוקף רישיון שמונפק לו מטעם משרד המשפטים. מומלץ בכל הגעה למשרד חקירות לוודא כי יש ברשותו רישיון בתוקף מטעם משרד המשפטים. יש לשים לב כי ישנם שני סוגי רישיונות: רישיון חוקר פרטי ורישיון לניהול משרד חקירות. רק עם רישיון לניהול משרד חקירות ניתן לעבוד מול לקוחות. רישיון חוקר פרטי מאפשר לחוקר לעבוד מול משרדי חקירות.

אנו ממליצים לבחור משרד חקירות, החבר ב"לשכת החוקרים הפרטיים בישראל", אשר חבריה מקבלים על עצמם גם קוד אתי נוסף.

תחומי פעילות של משרד חקירות

חקירות כלכליות – בחקירה כלכלית ניתן לקבל מידע פיננסי אודות אדם או חברה. לקבל מידע אודות נכסים או חובות אשר רשומים על אותו גורם. לעתים חברות או עסקים המבקשים לבצע עסקה גדולה עם לקוח חדש, נעזרות בשירותיו של משרד חקירות מקצועי שיבצע עבורם חקירת רקע בנוגע למצבו הכלכלי של הפרטנר המיועד. בעזרת האמצעים העומדים לרשותם ניתן לבחון האם יש באפשרותו לבצע את העסיקה, אילו סכנות צפויות בעסקה זו והאם יש עומדים מעל הפרטנר המיועד חובות, עיקולים או בעיות כלכליות אחרות למשל.

חקירות בינלאומיות – חקירות מסוג זה נוגעות גם לתחום האישי וגם לתחום העסקי. לעתים מדובר בחקירות רקע על שותפים פוטנציאליים לעסקה, שותפים לחברה, רכישה של מניות, רכישת מפעל או חברה אחרת ועוד. עסקאות גדולות מעין אלו לא מתבצעות ללא בדיקה מקיפה של רקע כל הנוגעים בדבר.

חקירות עבור עורכי דין – עורכי דין נעזרים בשירותי משרד חקירות בפעולות רבות. בין היתר, באיתורי חייבים ומסירות משפטיות, חקירות כלכליות לצורך גביית חובות, וכן בדיקות שונות על מנת להוכיח ולהשיג ראיות נוספות בתיקים המתנהלים על ידם.

חקירות פרטיות – אלו החקירות המוכרות ביותר לציבור, מדובר במקרים רבים בחשיפת בני זוג בוגדים, חשיפת רקע מפוקפק בנוגע לאדם המועמד לנישואין וכדומה.

חקירות לגופים ממשלתיים – משרדי חקירות רבים פועלים בשיתוף פעולה עם מוסדות ומשרדים ממשלתיים, אשר מבקשים לקבל פרטים מידע אודות תובעים ונתבעים שונים.

בדיקות פוליגרף – במשרדי חקירות רבים, פועלת גם מחלקת פוליגרף (מכונת אמת). בדיקת פוליגרף הינה כלי נוסף אשר מסייע לחוקר לזהות דובר שקר.

כל החקירות מתבצעות על ידי אנשי מקצוע, חוקרים פרטיים מוסמכים, בעלי הניסיון, ההכשרה והציוד המתאים לעבודה מסוג זה.