חוקר פרטי בגידות

חוקרים פרטיים נוגעים בתחומי חיים רבים ומגוונים, אך אין ספק שהמוביל מבין כולם הוא תחום הזוגיות והמשפחה. חוקר פרטי בגידות מקבל לידיו תיק העוסק בבגידות ובעצם מתחיל במסע התחקות אחר בן הזוג הנחשד בבגידה. מכאן ואילך זוהי דרך פתלתלה וסבוכה, עם הרבה מאד דרמה ולפעמים גם לא מעט עצב.

  • ביצוע מעקבים סמויים
  • ביצוע תצפיות חשאיות
  • תיעוד החקירות באמצעות אמצעיים טכנולוגיים מתקדמים
  • דיסקרטיות מובטחת לאורך כל ההליך
  • בדיקת פוליגרף

יורדים לשורש העניין

חוקרים פרטיים לומדים ומתמקצעים כל הזמן בשיטות פעולה חדשניות, הם נוקטים צעדים שונים על מנת להתקדם בחקירה ולמעשה יוצרים אין סוף הזדמנויות חשיפה על מנת להצליח ולהביא את הראיות החמות ביותר, באם יש כאלו. האמצעים יכולים להיות טכנולוגיים כגון: מצלמות נסתרות, רמקולים זעירים נסתרים,

שימוש באמצעי הסוואה, מעקב חשאי, נתונים המתקבלים באמצעות תכונות מתקדמות ועוד. וגם אמצעים קונבנציונליים יותר כגון מעקב אישי צמוד במסווה, שיחות טלפון, צילום מרחוק ועוד ועוד.

גילוי מוקדם ככול האפשר

חוקר פרטי, בגידות כאמור הם הלחם שלו. מתי מגיע מישהו אל חוקר פרטי בגידות? כאשר הוא חושד שמשהו אינו כשורה, לפתע בפתאומיות מתחיל הבעל להתגנדר, לקנות בגדים חדשים, להקפיד על הופעתו וגם להידרש באופן מיוחד ויוצא דופן כמה פעמים בשבוע לפגישות בשעות הערב. נורה נדלקת בראשה של אשתו ולאחר שמצטברים כמה סימנים נוספים כמו שערות אישה במעיל, ריח בושם, קבלה של מסעדה עליה לא שמעה מעולם ואף לא ביקרה בה כנראה, היא מחליטה לפעול. מזמינה פגישה אצל חוקר פרטי בגידות וכו' ומתחילה בתהליך לגילוי הבגידה, אם זו אכן מתרחשת.

לא פעם מבקשים מהחוקר הפרטי בקשות מיוחדות, כגון תיעוד ברור של הבגידה, מיקומים של בני הזוג הבוגדים, פרטים אישיים על הפרטנר של הבוגד ועוד. על אלו ניתנים על ידי החוקר במהלך החקירה ובסופה כראיות.