סימנים שבעלך בוגד בך

בעלך נעלם לעתים תכופות? רוצה לבדוק מה קורה שם באמת?
כשעולים חשדות ופתאום שקר הופך לעוד שקר, הטלפון הופך ללא זמין והתירוצים רק הולכים ומתגברים, זוהי מציאות שלא מעט בנות זוג עוברות עד שהם ומחליטות לקום ולעשות מעשה, זה מתחיל בחיטוטים אינסופיים בטלפון הנייד, יומן שיחות , הודעות טקסט ואנשי קשר מועדפים וכו' ואם לא מצאת שם כלום אל תתפלאי, כל גבר יודע שהטלפון הנייד הוא כלי שעלול לחשוף את מעשוי ולכן ישתדל להעלים ראיות.

חיטוט בתדפיסי הוצאות האשראי וחשבון הבנק שלו
גבר לא יוציא על עצמו יום פינוק בבית מלון ללא סיבה ולא ירכוש מתנות בחנויות לבני נשים אלא אם קבלת מתנה לאחרונה, כל זאת ועוד הוצאות חדשות ומחשידות ניתן למצוא בתדפיסי חשבון הבנק ועם יש לכם חשבון משותף אז לא צריך להיות חוקר פרטי מומחה כדי להשיג את הפרטים הללו.

מספר נקודות למחשבה

  • שינוי בהרגלים היומיומיים
  • שינוי בהתנהגות וביחס אליך
  • פגישות חריגות בשעות לא מוכרות
  • האם הבעל נוהג לסנן שיחות מסוימות לידך
  • האם הבעל מתגנדר באופן שונה מהרגיל
  • האם לבעלך יש סיסמא במכשיר הנייד או במחשב והוא מסתיר אותה ממך
  • גברים בוגדים נוטים לתרץ את מעשיהם בהקשר של עבודה
  • כל SMS מכניס אותו ללחץ
לרוב סביר להניח שלא תמצאי סימן אחד מובהק אלא שילוב של כמה סימנים שמעלים את החשדות כלפיו

לעקוב אחריו ברגע שעולה החשד
זאת דרך פחות מומלצת מהסיבה שקיים סיכוי שהגבר ישים לב שעוקבים אחריו והדבר ישאיר אתכם עם פה פעור כאשר תצטרכו להסביר את פשר העניין בנוסף במידה והמעקב יצליח סביר להניח שאו שתשבי שעות ברכב מבלי לקבל קצה חוט או שבאמת תמצאי אותו עם המאהבת בסצנה שלא תשכחי כל ימי חייך.

לצ'וטט איתו בעילום שם
בהתחלה אולי ישמע קצת נבזי אבל אחרי שתגלי איך בעלך מציג עצמו ברשת, ועד כמה רחוק הוא מוכן ללכת עם זה, רגשי האשמה ייעלמו במהרה, רק קחי בחשבון שישנם גברים שנוקטים משנה זהירות והם לא יפלו בפך הזה.

לשכור חוקר פרטי
האמנם פניה אל חוקר פרטי בגידות זו האופציה היקרה ביותר אבל כשהחשדות מתעבים ואת מלאה  בכל מני במחשבות מטרידות  או שמדובר על ראיות שיוכלו לשמש אותך כנגדו בבית משפט אז הפניה צריכה להיות מבוצעת ולרוב החוקר הפרטי יגיע עם הראיות החותכות.

* המאמר הינו עיוני ואינו ממליץ לבצע אף אחד מהאופציות  מלבד לשכור חוקר פרטי ברישיון
סגירת תפריט