חוקר פרטי במרכז

מחפש חוקר פרטי במרכז? משרד חקירות spy מקצועי ומנוסה ממקום באזור המרכז לביצוע כל סוגי החקירות, מעקבים ואיסוף מידע למגזר הפרטי והעסקי, משרדנו בעל רישיון לעיסוק בתחום מטעם משרד המשפטים וחבר בלשכת החוקרים הפרטים בארץ,

משרדנו נותן שירותים באזור המרכז כולו וממוקם בעיר בפתח תקווה עם צוות חוקרים פרטיים מקצועיים בפתח תקווה המבצע את הפעילות בדיסקרטיות מלאה וליווי צמוד בכל תיק, אתם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ חינם ובו נפרוס בפניכם את מגוון הפתרונות שלנו.

בין שירותינו

חוקר פרטי בגידות – אמון הוא חלק חשוב במערכת היחסים המשותפת בין בני זוג וברגע שעולה חשד הדבר משפיע משמעותית על המשך החיים בייחוד שקיים קושי לאמת את הבגידה, חוקרים פרטיים מומחים בביצוע מעקבים, תצפיות והתחקות אחר אנשים לגילוי האמת.

חקירות כלכליות – תחום מגוון הנותן פתרונות גם לגופים פרטיים וגם לעסקיים בכל הקשור לאיסוף מידע אודות בעלי חוב שמתחמקים מתשלום, איתור נכסים והכנסות בלתי מוצהרות, מודיעין עסקי עבור חברות או פרטנרים פוטנציאלים ועוד.

חקירות ביטוח – לרוב חברות הביטוח הם ששוכרות חוקרים פרטיים לגילוי הונאות מצד אנשים שמזייפים אישורים ומחלות שבעקבותיהם חברות הביטוח משלמות כספים אך ישנם מקרים שזה פועל גם הפוך כנגד חברות ביטוח שמסרבות לשלם כספים שהתחייבה להם .

איתור מטרידים – במקרים רבים אנו עדים לאנשים שמתנכלים לאחרים מסיבות שונות בעילום שם, התקשרויות בלתי פוסקות, הודעות מטרידות וגרימת נזקים לרכוש, על כל זאת ועוד ניתן לעלות על עקבותיו של המבצע בעזרת חקירה אפקטיבית

איתור אנשים – בין אם מדובר על בני משפחה קרובים שנאבדו בעבר או לחילופין אנשים שמתחמקים מתשלום חובות כספיים וביצעו הונאות סדרתיים אותם ניתן לאתר על ידי חקירה ממוקדת.

חשיפת הונאות – בחברות שמעסיקות עובדים רבים חשוב לפקח בדרך גלויה וגם סמויה על כל הנעשה, לא פעם חוקרים פרטיים תפסו עובדים בעת מעילות כספיים רבים והעלמת סחורה יקרה, לחוקרים פרטיים יש את היכולות להתמודד ולחשוף מעשים מסוג זה.