זה התחיל בשיחת טלפון קצרה שהגיע אל משרדי, מהצד השני של הקו נשמע קול מלא בביטחון שאמר "אשתי בוגדת בי", זה היה רוני בחור ממוצע שהמשיך וסיפר על אשתו אשת קריירה מצליחה שבטוח במעשייה אף שאינו יודע להוכיח דבר וזקוק לשרותיו של חוקר פרטי בגידות,

לאחר מספר שאלות קצרות הזמנתי את רוני לפגישה במשרדי ובתוך שעתיים הגיע וסיפר על אשתו, מנהלת בכירה בחברה מכובדת שמבלה שעות על גבי שעות בעבודה שעל פניו נראה לגיטימי למדי ולכן שאלתי את רוני מהכין הביטחון המוחלט שזהו המצב?
רוני השיב שיש הרבה דברים חשודים שמערערים את מחשבתו כגון אי זמינות מוזרה, מבלה שעות ארוכות בעבודה, תירוצים לא מספיק משכנעים ומעוררים חשד, טוען שהיחס אליו פחת כולל יחסי מין שנמצאת שם רק בגופה אבל לא במחשבותיה.


בנוסף רוני העלה מוטיב נוסף שחוזר על עצמו במקרי בגידה נוספים והוא פסיכולוגיה הפוכה, כאשר רוני מעלה את נושא האפשרות שאשתו מבלה עם גבר נוסף כסוג של "בדיחה" הוא מיד מותקף בטענה שהוא פרנואיד וצריך להתבייש בעצמו.

אז יצאנו לבדוק...
ניהלנו מעקב סמוי באזור העבודה של אשתו בשעות רלוונטיות לפי הנחיותיו של רוני וביום ראשון לא מצאנו דבר מחשיד,
ביום הנוסף לחקירה האמת נחשפה, בשעות הצהריים הבחנו ברכב שהמתין בסמוך למקום העבודה ואליו נכנסה האישה והחלו בנסיעה,

בשלב זה ביקשנו מרוני לצלצל לאשתו ולשאול שאלות קצרות לשלמה על מנת לוודא האם תדבר אמת לגבי מיקומה אך כצפוי לא היה מענה אצל האישה ואף נשלחה הודעה שנמצאת בישיבה בעוד אנו עוקבים אחרי הרכב בו נוסעת.

לאחר כ-20 דקות  נסיעה הרב עצר בבית פרטי אליו נכנסו השתיים יחדיו ועד לרגע זה לא נמצא רגע מפליל לבגידה.

כעבור שעה השניים יצאו מפתח הדלת עם חיבוקים ונשיקות שהסגירו את מעשיהם ובתיעוד סמוי  החומר הועבר ישירות לרוני  שבמבט  כעוס ביכם "ידעתי".

*חלק מהפרטים טושטשו על מנת לשמור על פרטיות האנשים המעורבים .


אשת הקריירה והבגידהה

אשת הקריירה והבגידה

בגידה
מלאו את הפרטים בטופס ומיד נחזור,
דיסקרטיות מובטחת!

רוצה לדבר עם חוקר?